AVA LASER

Лазерна епіляція рук Івано Франківськ AVA Laser

Заповніть будь ласка форму, і ми швидко з Вами зв'яжемося

  Наш лазерний спеціаліст по руках - лікар з медичною освітою, то ж Ви можете бути впевнені в тому, що процедуру Вам здійснює кваліфікований спеціаліст.

  Скільки коштує епіляція рук ціни Івано-Франківськ

  Для замовлення лазерної епіляції рук в Івано-Франківську зателефонуйте за номером +38 (050) 550-30-88 і ми Вас запишемо на зручний час. Ми працюємо з Понеділка по Суботу з 09:00 до 19:00 години.

  руки повністю 1200 грн
  плечі 500 грн
  передпліччя 900 грн
  пальці + кисті рук 400 грн
  підпахви 450 грн

  Записатись

  Лазерна епіляція рук відгуки Івано Франківськ AVA LASER

  4.9
  Думки наших клієнтів про Ava Laser

  Лазерна епіляція рук Івано Франківськ

  Гладка шкіра на будь-якій ділянці тіла – це ознака доглянутості, гігієни та турботи про себе. Руки – це частина тіла, яка завжди на видноті, тому вони мають виглядати бездоганно! Це стосується і жінок, і чоловіків.

  Підвищена рослинність на руках – це поширена проблема, яку здатна вирішити лазерна епіляція. Зони, які найбільш частіше потребують даної процедури – кисті рук, зона до ліктя або ж усі руки повністю. Процедура лазерної епіляції рук виконується за допомогою спеціального обладнання – олександритовий лазер Candela GentleLase Pro-U 2022 року. Промінь лазеру проникає глибоко в шкіру, руйнуючи пігмент меланін, що сприяє подальшому руйнуванню та випадінню волосся.

  Лазерна епіляція рук на олександритовому апараті проходить безболісно, швидко та гарантує результат!

  Переваги процедури з епіляції рук

  Лазерна епіляція рук має безліч переваг. Звісно, вона виграє перед будь-якими іншими методами видалення небажаного волосся. Серед основних переваг:

  • Висока ефективність і гарний результат.
  • Максимальна безпечність та відсутність шкоди організму.
  • Позбавлення проблеми врослого волосся.
  • Відсутність больового відчуття та дискомфорту.
  • Можливість обробити велику ділянку за одну процедуру.

  Кількість сеансів для епіляції рук лазером в Івано Франківську

  Кількість сеансів для епіляції рук залежить від декількох факторів. Звісно, на результат впливає генетична схильність, гормональний фон людини, фототип шкіри, а також колір волосся. Найчастіше для ефективного результату достатньо курсу з 6-10 процедур. Для людей з темним волоссям сеансів може бути трохи менше, ніж для людей зі світлим волоссям.

  Перший сеанс вже дає видимі результати – приблизно 30 відсотків волосків випадуть після першої процедури. Більш помітний ефект можливий вже після четвертої процедури видалення небажаного волосся лазером. При цьому все проходить максимально комфортно: без подразнень, запалень і рубців.

  Протипоказання до процедури

  Лазерна епіляція рук – це безпечна процедура, але й вона має деякі протипоказання.

  Це:

  • Цукровий діабет.
  • Наявність захворювань шкіри різного типу.
  • Рани на ділянках, які мають бути оброблені лазером.
  • Вірусні захворювання.
  • Загострення певних хвороб.
  • Свіжий загар.
  • Вагітність та годування грудьми.

  Наші спеціалісти – це кваліфіковані дерматологи-косметологи, які завжди проводять бесіду з клієнтом перед проведенням процедури. Наші майстри обов’язково уточнюють наявність можливих протипоказань до лазерної епіляції рук. В такому випадку процедуру слід відмінити або перенести на інший, більш підходящий час.

  Ідеальні ручки зі студією Ava laser Івано-Франківськ

  У салоні Ava laser усі процедури з видалення волосся на руках проходять в комфортній атмосфері! Наші майстри завжди уважно і відповідально ставляться до кожного клієнта, підбираючи індивідуальний підхід.

  Лазерна епіляція рук – це можливість отримати гладеньку шкіру на тривалий час. Ви забудете про використання бритв, воску та будь-яких інших стомлюючих процедур для краси і впевненості у собі!

  Адреса: вул. Короля Данила, 34, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, 76000
  Режим роботи:
  Понеділок - Субота
  09:00 - 19:00
  Неділя вихідний
  © 2024 Лазерна епіляція AVA Laser