AVA LASER

Лазерна епіляція обличчя Івано Франківськ AVA Laser

Заповніть будь ласка форму, і ми швидко з Вами зв'яжемося

  Наш лазерний спеціаліст по обличчю - лікар з медичною освітою, то ж Ви можете бути впевнені в тому, що процедуру Вам здійснює кваліфікований спеціаліст.

  Лазерна епіляція на обличчі ціни Івано-Франківськ

  Для замовлення лазерної епіляції обличчя в Івано-Франківську зателефонуйте за номером +38 (050) 550-30-88 і ми Вас запишемо на зручний час. Ми працюємо з Понеділка по Суботу з 09:00 до 19:00 години.

  лінія чола 400 грн
  скроні 350 грн
  міжбрівʼя 150 грн
  ніс 200 грн
  верхня губа 300 грн
  підборіддя 350 грн
  щоки 400 грн
  шия повністю 800 грн
  поверхня шиї (передня або задня) 450 грн
  вуха 200 грн
  обличчя повністю 1750 грн

  Записатись

  Лазерна епіляція обличчя відгуки Івано Франківськ AVA LASER

  4.9
  Думки наших клієнтів про Ava Laser

  Лазерна епіляція обличчя Івано-Франківськ

  Лазерна епіляція обличчя Івано Франківськ – це ключ до гладкості, комфорту та бездоганного вигляду! Ця процедура вважається найбільш прогресивним, ефективним та безпечним методом видалення небажаного волосся на обличчі.

  Найчастіші запити від жінок – це зона над верхньою губою, підборіддя, ніс, бакенбарди. Дехто наважується самостійно видаляти волосся за допомогою пінцету або досить агресивного крему, але таке рішення є не зовсім правильним, бо в результаті можна занести в організм інфекцію та залишити шрам на ніжній шкірі. Найвірнішій та найефективніший спосіб – лазерне видалення волосся на обличчі.

  Детальніше про метод лазерна епіляція лица

  Обличчя – це делікатна зона. Кожна людина прагне виглядати бездоганно, тому переживання щодо тої чи іншої процедури на ньому не безпідставні. Але ми хочемо запевнити усіх своїх клієнтів, що для хвилювання немає причин. Наші лікарі проводять детальну консультацію та підбирають індивідуальні протоколи до кожного клієнта! Тому результат завжди ідеальний! Це стосується і лазерного видалення волосся в носі, ціну якого можна дізнатися на сайті, і будь-якого іншого важкодоступного місця на обличчі.

  Лазерна епіляція на обличчі в Івано Франківську – це не тільки ефективна та безпечна процедура, а ще й досить дбайлива! Після неї не залишається подразнень. Спеціальне обладнання, яке використовується, не пошкоджує шкіру і не залишає рубців.

  Лазерна епіляція всього лиця (лица) проводиться без використання гелю – по сухій шкірі. Для роботи використовується інноваційний апарат – олександритовий лазер Candela GentleLase Pro-U 2022 року. Це лазер №1 в індустрії краси. Він відрізняється швидкістю, потужністю та унікальними характеристиками, які в сукупності дають неймовірний результат!

  Ефективність та переваги процедури епіляція обличчя в Івано Франківську

  До основних переваг лазерної епіляції обличчя в дівчини, відгуків про яку вже є дуже багато, слід віднести:

  • Комфорт та безболісність. Відчуття під час процедури неможливо зрівняти з відчуттями при видаленні волосся механічним способом. Це абсолютно не боляче, ви можете відчувати лише незначне поколювання.
  • Ефективність. Результат після процедури видно вже після першого сеансу. До того ж він являється довготривалим.
  • Безпека. Дія лазера спрямована виключно на волосяні фолікули, тому ризик отримати опік шкіри або шрам – нульовий. Сучасний апарат розроблений з урахуванням безпеки та мінімізації побічних ефектів, тому при лазерній епіляції вусиків або будь-якої іншої зони отримати подразнення шкіри чи інші негативні наслідки просто неможливо.

  Лазерна епіляція лиця в Івано Франківську, ціна якої є на нашому сайті в відповідному розділі – це сучасний підхід до досягнення гладкої шкіри. При цьому він поєднує високу ефективність з комфортом та безпекою. Запрошуємо до нашої студії лазерної епіляції у Франківську Ava laser, де на вас чекає сучасне обладнання та досвідчені лікарі. Ми з радістю допоможемо вам відкрити усі переваги цієї процедури! Бути гарною та доглянутою – просто і зовсім безболісно.

  Адреса: вул. Короля Данила, 34, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, 76000
  Режим роботи:
  Понеділок - Субота
  09:00 - 19:00
  Неділя вихідний
  © 2024 Лазерна епіляція AVA Laser