Ми салон лазерної епіляції AVA Laser

Ava laser - найкраща студія лазерної епіляції в Івано Франківську, оснащена найновішим обладнанням в місті.
Надаємо послуги лазерної епіляції на сучасному, потужному апараті останнього покоління Candela Gentle Lase Pro-U 2022р. Це олександритовий лазер, що володіє унікальними характеристиками, забезпечує результат, що перевершує всі очікування.
Лазерне видалення волосся в нашій студії проводять лікарі - косметологи-дерматологи з багаторічним досвідом роботи, які щороку вдосконалюють свої навички в галузі лазерної епіляції та косметології. Наші лікарі підбирають індивідуальні протоколи для кожного клієнта, що гарантує результат від процедури.

Олександритовий лазер

  • Ефект чистої епіляції - голитися перед сеансом необов'язково. Результат видно після першого сеансу
  • Система охолодження - у лазері gentlelase pro - u знаходиться найпотужніша запатентована система охолодження, якої немає в жодного іншого лазера в світі
  • Комфорт під час процедури - спрямований світловий промінь впливає тільки на волосок, не торкаючись шкірних покривів.
  • Епіляція будь-якої ділянки - лазер дозволяє вибрати анатомічно обґрунтований розмір плями й працювати в таких важкодоступних місцях як вушні раковини та навіть ніздрі.
  • Г*ігієна - наявність змінних наконечників для лазерної, чого немає у більшості апаратів на ринку. Змінні насадки проходять повну дезінфекцію після кожного використання.
  • Епіляція без гелю - епіляція проводиться по сухій шкірі, без використання гелю.
  • Ефективність - у олександритового лазера ступінь поглинання енергії світла лазера меланіном, що міститься у стрижні волосся на 133% вище, ніж у діодного, отже, олександритовий лазер набагато ефективніший.
Адреса: вул. Короля Данила, 34, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, 76000
Режим роботи:
Понеділок - Субота
09:00 - 19:00
Неділя вихідний
© 2024 Лазерна епіляція AVA Laser